آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

چینی‌ها خودروسازی گومپرت آلمان را خریدند

۰۶ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
چینی‌ها خودروسازی گومپرت آلمان را خریدند

شرکت گومپرت هنوز تحت اداره رونالد گومپرت از مهندسان سابق آئودی که این شرکت را در سال ۲۰۰۴ تاسیس کرد قرار دارد. اما مالکان جدید این شرکت نام آن را به آپولو تغییر داده اند.

ممکن است برخی این نام را به پروژه ناسا یا یکی از خودروهای بیوک در دوران ضعف آن مرتبط بدانند ولی در واقع نام آپولو احتمالا به تنها مدل ارائه شده توسط گومپرت اشاره دارد.

پروژه آپولو قرار است در ماه مارس در نمایشگاه خودرویی ژنو معرفی شود و تیم سرمایه گذاری تلفیقی ایده آل نیز در این نمایشگاه مدل جدیدی از این برند را معرفی خواهد کرد.

تصاویر اولیه تاریکی که از سوی این شرکت منتشر شده اطلاعات کمی را در این زمینه ارائه میدهد و هنوز خیلی زود است بگوییم که آیا این خودرو انقلابی در شرکت آپولو ایجاد خواهد کرد یا خیر.

گروه سرمایه گذار چینی در ماه می گذشته نیز یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار برای خرید شرکت ورشکست شده ایتالیایی دل توماسو پرداخت کرد و برنامه های مبهمی را برای استفاده از این برند روی خودروهای تولیدی در چین ارائه داد.

اما باید تا زمان برگزاری نمایشگاه ژنو منتظر ماند تا ببینیم خرید گومپرت چه ارتباطی می‌تواند با شرکت ایتالیایی دل توماسو پیدا کند.

درباره نویسنده
محمد سامانی

مدیر و سردبیر سایت خبری تکنولوژی آکادیت

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !