آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

هواوی پی ۸ لایت در طول ۹ ماه بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است

۲۰ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
هواوی پی 8 لایت

هواوی شرکتی چینی است که در طول سال‌های گذشته محصولات این کمپانی با استقبال خوبی مواجه شده‌اند و حال بر اساس گزارشات منتشر شده، هواوی پی ۸ لایت تاکنون بیش از ۱۰ میلیون دستگاه فروش داشته است.

هواوی سال گذشته از محصول میان‌رده با نام هوای پی ۸ لایت پرده برداشت که حال گزارش‌های منتشر شده حکایت از استقبال بسیار خوب کاربران از این محصول دارند. بر این اساس پی ۸ لایت توانسته از بهار سال گذشته (بازه زمالی ۹ ماهه) تاکنون ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته باشد.

کمپانی تولید کننده اعلام کرده است که به‌زودی شاهد عرضه اندروید ۶.۰ برای این محصول خواهیم بود و در حقیقت این اولین تلفن هوشمند هواوی است که موفقیت بیشتری در بازار‌های جهانی نسبت به بازار چین داشته است. در این گزارش اطلاعاتی در خصوص میزان فروش سری پی ۸ از هواوی نیز منتشر شده که این سری شامل پی ۸، پی ۸ لایت و پی ۸ مکس می‌شود و این سه محصول در مجموع ۱۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند. علاوه بر این گزارش شده است که هواوی در ماه گذشته بیش از ۱۲ میلیون تلفن هوشمند تولید کرده است که این میزان با رشد ۹۳ درصدی در هر سال همراه است.

هواوی از اکتبر سال ۲۰۱۵ تاکنون در هر ماه بیش از ۱۰ میلیون تلفن هوشمند به‌فروش رسانده است که بر این اساس هواوی توانسته سال گذشته بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه روانه بازار سازد.

نظر شما در خصوص عملکرد هواوی چیست؟

درباره نویسنده
فاطمه سعیدی

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !