آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

نسخه جدید بازی مورتال کامبت با نام Mortal Kombat XL در راه است + ویدیو تریلر

۰۱ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
نسخه جدید بازی مورتال کامبت با نام Mortal Kombat XL در راه است

علاقمندان به بازی های ویدیویی به خوبی با بازی مورتال کامبت ایکس  (Mortal Kombat X ) که توسط استدیوی NetherRealm طراحی و تولید شده ، آشنایی دارند.بر اساس اطلاعات منتشر شده ، این استدیوی بازی سازی اکنون در حال کار بر روی نسخه جدید این بازی با نام مورتال کامبت ایکس ال ( Mortal Kombat XL ) بوده و اولین کنسولی که این بازی بران آن منتشر خواهد شد، ایکس باکس وان ( Xbox One ) خواهد بود.

NetherRealm اعلام کرده است در آینده نسخه ی جدید این بازی با نام Mortal Kombat XL همراه با ۲ Kombat Pack را عرضه خواهد که تنها برای Xbox One و PS4 در دسترس خواهد بود. در Kombat Pack 2 چهار کاراکتر جدید را به این بازی جذاب مبارزه ای اضافه خواهد کرد. شخصیت هایی همچون Xenomorph، Leatherface، Triborg و Bo’Rai Cho که بعضی از آن ها از شخصیت های فیلم های معروف مانند کشتار با اره برقی در تگزاس هستند، تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که این نسخه ی جدید تمامی محتویات دانلودی که در Kombat Pack عرضه شده است را نیز به همراه خواهد داشت.

این بازی هیجانی و جذاب برای آمریکای شمالی در تاریخ ۱ مارس و برای کشورهای اروپایی در ۴ مارس به صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه خواهد شد.

در ادامه شما را به دیدن تریلر منتشر شده برای بازی Mortal Kombat XL دعوت می کنیم :

درباره نویسنده
علیرضا محمدی

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !