آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

مادربردهای حرفه‌ای MSI C236، بهترین میزبان برای پردازنده‌های سری Xeon E3 v5 اینتل

۰۸ دی ۹۴
۰ نظر
ارسال به
مادربردهای حرفه‌ای MSI C236

MSI،از تولیدکنندگان بر‌تر مادربرد و کارت گرافیک در دنیا، دو مادربرد حرفه‌ای جدید را به منظور بهره گیری کامل از توان پردازنده‌های قدرتمند سری Xeon E3 v5 اینتل معرفی کرد. این مادربرد‌ها مبتنی بر چیپ‎ست C236 هستند و به طور ویژه‌ای برای ارائه بالا‌ترین کارایی و پایداری در سیستم‌های WORKSTATION، دیتاسنتر و سرور طراحی شده‌اند.

مادربردهای MSI C236 WORKSTATION برای کاربری‌های حرفه‌ای و صنعتی بهینه سازی شده‌اند. با برخورداری از طراحی منطبق بر استانداردهای بر‌تر روز دنیا و بکارگیری بهترین اجزای با کیفیت که همگی دشوار‌ترین آزمون‌های سنجش کیفیت را پشت سر گذاشته‌اند، مادربردهای C236A WORKSTATION و C236M WORKSTATION بهترین کارایی و بالا‌ترین پایداری و اطمینان پذیری را تضمین می‌کنند. این مادربرد‌ها برای بکارگیری با کارت‌های گرافیک حرفه‌ای Quadro انویدیا و AMD FirePro طراحی شده‌اند و شکاف‌های توسعه آن‌ها، به منظور اطمینان از دوام و تحمل وزن بالا، به پوشش محافظ فلزی ویژه‌ای تجهیز شده‌اند.
مادربردهای WORKSTATION ساخت MSI به طور ویژه برای پشتیبانی کامل از جدید‌ترین نسل از پردازنده‌های Xeon اینتل و به منظور دست یابی به بالا‌ترین سطح ممکن از کارایی طرای شده‌اند با بکارگیری تمامی هسته‌های پردازشی و thread‌های پردازنده‌های سری Xeon E3 v5 اینتل، توانایی‌های کاربران حرفه‌ای به سطح جدیدی خواهد رسید.
با اینکه این مادربرد‌ها به طور ویژه برای کاربری WORKSTATION طراحی شده‌اند، اما بسیاری از قابلیت‌های معمول نظیر فناوریDDR4 Boost، طراحی مدار شکاف‌های توسعه با کمترین اتلاف انرژی و بهترین سیگنال رسانی مادربردهای گیمینگ و حرفه‌ای MSI را با خود دارند. این مادربرد‌ها از جدید‌ترین درگاه‌ها و استانداردهای وسائل ذخیره سازی روز دنیا پشتیبانی می‌کنند.

درباره نویسنده
محمد سامانی

مدیر و سردبیر سایت خبری تکنولوژی آکادیت

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !