آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

شایعه: گلکسی اس ۷ در تاریخ ۲۱ اسفند ماه به بازار آمریکا عرضه می شود

۰۳ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
گلکسی اس 7

سامسونگ احتمالا پرچمدار آتی خود را در جریان کنگره جهانی موبایل که قرار است ماه آینده در بارسلون اسپانیا برگزار گردد رونمایی خواهد کرد، هرچند که این شرکت هنوز این مساله را رسما تایید نکرده اما با نگاهی به سال های اخیر می توان اینطور نتیجه گرفت.

لذا تا به امروز، بر پایه شایعات منتشر شده، صرفا می دانستیم که پرچمدار آتی سامسونگ چه زمانی معرفی می شود، اما حالا، طبق شایعه جدیدی که در این رابطه به دست آمده، زمان عرضه دستگاه مورد بحث به بازار ایالات متحده آمریکا نیز مشخص گردید.

سامسونگ تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ را در جریان MWC 2015 معرفی کرد که در تاریخ های یازدهم تا چهاردهم اسفندماه سال ۹۳ برگزار گردید. پرچمدار سال قبل این شرکت از تاریخ ۲۱ فروردین سال ۹۴ نیز به ۲۰ کشور دنیا عرضه گردید.

حالا طبق شایعه جدیدی که در این باره  منتشر گردیده است، با وجود آنکه قرار است این کمپانی کره ای پرچمدار تازه خود را در تاریخ دوم اسفند ماه معرفی نماید، انتظار می رود که عرضه آن در تاریخ یازدهم مارس مصادف با ۲۱ اسفند ماه اتفاق بیافتد.

چون این اطلاعات از یک منبع نامعتبر دریافت شده است، بهتر است کمی با دیده تردید به آن نگریسه شود چراکه شایعات همیشه هم درست از آب در نمی آیند.

درباره نویسنده
علیرضا محمدی

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !