آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

دامنه SurfacePhone.com حالا به وبسایت مایکروسافت ارجاع داده می شود

۰۸ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
دامنه SurfacePhone.com حالا به وبسایت مایکروسافت ارجاع داده می شود

به نظر می رسد که مایکروسافت حقیقتا آماده عرضه ی تلفنی تحت عنوان Surface Phone می شود. ماه گذشته، شایعاتی شنیدیم مبنی بر اینکه چنین تلفن همراهی قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه گردد اما تاکنون، مایکروسافت مسئله ای را تایید نکرده است.

با این حال، اگر در انتظار چنین محصولی هستید، گویا مایکروسافت مسیری کوتاه تا معرفی این دستگاه را در پیش دارد. در حقیقت، حالا اگر تلاش کنید وارد وبسایت www.surfacephone.com شوید، مستقیما به وبسایت اصلی مایکروسافت، بخش سرفیس منتقل می گردید.

البته، این بخش در حال حاضر فقط نمایانگر تبلت های سرفیس و لوازم جانبی مرتبط با آن است و مایکروسافت چیزی در مورد تلفن همراهی با نام مشابه مطرح نکرده است. اما در هر صورت، ردموندی ها می خواهند به بازدیدکنندگان احتمالی این دامنه خاطر نشان سازند که سرفیس فون متعلق به مایکروسافت است.

شاید هم معنای دیگری داشته باشد. برای مثال، جهت سوء استفاده قرار نگرفتن توسط دیگران، این نام خریداری شده و ارتباطی با تلفن همراه مجهز به ویندوز ۱۰ شرکت ندارد. برند سرفیس، به لطف عملکرد قوی سری Surface Pro، قدرت بسیاری دارد و بهره گیری از آن به جای لومیا، می تواند استراتژی جالبی باشد.

درباره نویسنده
علیرضا محمدی

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !