آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

ببینید: صندلی جالب برای افراد سرپا!

۱۹ بهمن ۹۴
۰ نظر
ارسال به
صندلی جالب برای افراد سرپا

این صندلی جالب و پوشیدنی که برای افرادی که دائم در حالت ایستاده هستند و شغلشان ایجاب میکند دائم سرپا باشند و فرصت نشستن پیدا نمی کنند طراحی شده است نظر ما را به خود جلب کرد با ما در ادامه مطلب همراه باشید

اگر شغل شما ایجاب می کند که چندین ساعت سر پا بایستید، این صندلی نوآورانه همان چیزی است که منتظرش بودید.

این صندلی پوشیدنی که به شما امکان می دهد در همان حالتی که ایستاده اید بنشینید، به لحاظ فنی یک صندلی واقعی نیست. بیشتر شبیه یک پا است که به دور کفل و پاهای شما پیچیده می شود که به شما کمک می کند موضعی را انتخاب کنید که از سرپا ایستادن راحت تر است. حتی می توانید این وسیله را در موقعیت های مختلف قفل کنید تا زاویه قوزک پا و مفاصل زانو را تنظیم کنید.

اولین باری که موقعیت مورد نظرتان را انتخاب کنید آرامش نشستن را بدون آنکه واقعاً نشسته باشید تجربه خواهید کرد. این وسیله فشار را بر روی ران شما پخش می کنید و گرفتگی کلی مفاصل و ماهیچه ها را کاهش می دهد. این صندلی کاملاً از کربن ساخته شده بنابراین برای استفاده کردن در دوره های طولانی مدت انعطاف پذیر و راحت است. نیازی به باتری یا نیرویی برای عمل کردن ندارد.

این صندلی در ابتدا برای کمک به جراحان برای استراحت دادن به پاهایشان به هنگام انجام جراحی های طولانی طراحی شده بود اما انتظار می رود افرادی که در مشاغلی مانند تدریس، مهمانداری یا در کارخانه کار می کنند نیز از آن استقبال کنند.

این محصول همچنان در حال توسعه است و انتظار می رود که در سال جاری به بازار عرضه شود.

درباره نویسنده
محمد سامانی

مدیر و سردبیر سایت خبری تکنولوژی آکادیت

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !