آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

اپل واچ در سال ۲۰۱۵ حدود ۸٫۸ میلیون دستگاه فروش داشته

۲۳ دی ۹۴
۰ نظر
ارسال به
اپل واچ

بر اساس گمانه زنی های موسسه تحقیقاتی «ژوپیتر»، میزان فروش ساعت های هوشمند اپل در سال گذشته میلادی حدود ۸٫۸ میلیون دستگاه برآورد گشته و این رقم نشان دهنده ۵۱٫۵ درصد از کل اسمارت واچ های فروخته شده در سال ۲۰۱۵ است.

آن طور که آمار رسمی اعلام کرده اند، پارسال به طور کلی حدود ۱۷٫۱ میلیون دستگاه ساعت هوشمند در سراسر دنیا به فروش رفته بوده و از این میزان ۱۰ درصد نیز به Android Wear تعلق داشته است.

به گزارش یک موسسه تحقیقاتی، اپل واچ در سال 2015 حدود 8.8 میلیون دستگاه فروش داشته

در همین راستا بد نیست اشاره کنیم شایعاتی مبنی بر تولید نسل دوم از اپل واچ وجود دارند که ادعا می نمایند نسخه های بعدی این گجت پوشیدنی به یک مودم داخلی مجهز گشته و قابلیت پشتیبانی از شبکه ۴G LTE را خواهند داشت از این رو به طور کامل مستقل می گردند و نیازی نیست حتما آنها را با آیفون خود جفت نمائید.

موسسه یاد شده همچنین خاطر نشان نموده که تقاضای خرید محصول شرکت ساکن کوپرتینو می تواند به راحتی روی میزان فروش ساعت های Android Wear تاثیر منفی بگذارد و یکی از دلایل آن نیز تفاوت آشکاری است که میان تعداد اپلیکیشن های این دو دیوایس وجود دارد. باید خاطر نشان کنیم،در حوالی اردیبهشت که فقط یک ماه از عرضه اپل واچ می گذشت، حدود ۱۰ هزار اپلیکیشن برای آن وجود داشت اما در همان زمان، برای ساعت های اندرویدی یاد شده فقط ۴ هزار اپ موجود بوده. همین مسئله باعث شده تا محصول شرکت ساکن کوپرتینو مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

 

 

درباره نویسنده
محمد سامانی

مدیر و سردبیر سایت خبری تکنولوژی آکادیت

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !