آکادیت | اخبار تکنولوژی » A sense of Technology

اپل واچ خود را به مایکروسافت تحویل داده و یک دستبند سلامتی «Band 2» دریافت کنید

۲۶ دی ۹۴
۰ نظر
ارسال به
اپل واچ

در حالی که «اپل واچ» از رتبه بالای رضایت مشتریان بهره می برد، مایکروسافت امروز به کاربران این ساعت هوشمند خبر می دهد که می توانند این محصول را تحویل داده و در ازای آن، یک مایکروسافت بند ۲ دریافت کنند.

در «طرح تعویض» تنظیم شده از سوی اهالی ردموند، بر اساس نوع «اپل واچ» به شما مبلغی تعلق می گیرد که در نهایت به ۲۵۰ دلار می رسد و البته صرفا می توانید این مبلغ را برای خرید یک مایکروسافت بند ۲ هزینه کنید.

 microsoft-band-2

در حالی که مایکروسافت این طرح را برای بسیاری از گجت های پوشیدنی تنظیم نموده و آن را در اختیار کاربران قرار می دهد، اما نکته جالب اینجاست که برای ساعت هوشمند اپل از با بدنه استیل و بند «Milanese Loop»، نهایتا مبلغی معادل ۲۵۰ دلار پرداخت خواهد کرد.

اگر اپل واچ شما از کیس استیل اما بند ورزشی بهره برد، ۲۰۰ دلار دریافت خواهید کرد و در نهایت اگر صرفا مدل ورزشی که از بدنه آلومینیمی و بند لاستیکی بهره می برد را به مایکروسافت تحویل دهید، ۱۵۰ دلار کمک هزینه برای خرید «بند ۲» دریافت می کنید.

در این میان باید اشاره کرد که در این «طرح تعویض»، مایکروسافت بالاترین مبلغ را برای پوشیدنی توسعه یافته از سوی اپل پرداخت می کند. البته شرکت یاد شده خبر می دهد که اپل واچ شما باید از باتری سالم برخوردار بوده، صدمه جدی به ظاهر آن وارد نشده باشد و در نهایت پسوردی نیز روی آن قرار نداده باشید. همچنین ردمونی ها این موضوع را الزامی می دانند که شارژر دستگاه به همراه سایر متعلقات اپل واچ و جعبه آن را نیز به مایکروسافت تحویل داده شود.

طرح های تعویض در دو سال اخیر بیش از پیش به چشم می خورند و شرکت های بزرگ، در پی آن هستند تا از طریق همین راه، محصولات خود را به دست کاربران برسانند. لازم به ذکر است که حتی خود اپل هم در میانه سال گذشته چنین طرحی را برای فروش بیشتر آیفون به اجرا گذاشته بود.

درباره نویسنده
محمد سامانی

مدیر و سردبیر سایت خبری تکنولوژی آکادیت

دیدگاه خود را ارسال کنید

همین الان در خبرنامه آکادیت عضو شوید.

با عضویت در خبرنامه آکادیت از جدیدترین اخبار تکنولوژی با خبر باشید !